В Ірпені працює «Простір для матері та дитини» від Міжнародного Медичного Корпусу

За ініціативи Міжнародного Медичного Корпусу в Ірпені відкрився «Простір для матері та дитини». Про це повідомили в Ірпінській міський раді.

Там щоденно проводяться групові зустрічі або індивідуальні консультації, навчання з питань грудного вигодовування та харчування немовлят та дітей раннього віку. Для цього у простір запрошують фахівців з грудного вигодовування, лікарів-педіатрів, психологів та інших консультантів. Є також можливість онлайн-консультування.

«Будь-які заходи та консультування є безкоштовними! Щомісяця у Просторі здійснюється видача гуманітарної допомоги», — зазначають в міськраді.

Крім того там облаштовані зони для приготування дитячої їжі, сповивальні столи із запасом пелюшок, підгузків, вологих серветок, дитяча ігрова зона, куточок для годування немовлят або індивідуальних консультацій.

«Простір для матері та дитини» працює на вулиці Лісовій, 46 у будні з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: +(380) 664 90 16 47.

Нагадаємо, також в Ірпені працює жіночий простір «Вільна», який відкрили у грудні минулого року. У просторі «Вільна» щотижня з середи до неділі організовують різні безкоштовні заходи — лекції, майстер-класи, тренінги тощо. Також жінки та дівчата можуть отримати тут психологічну і соціальну індивідуальну допомогу. Він розташований на вулиці Дем’яна Попова, 22.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.