В Ірпені побувала зірка «Піратів Карибського моря» Орландо Блум

У суботу, 26 березня, в Ірпені гостював відомий голлівудський актор, зірка «Піратів Карибського моря» Орландо Блум. Він побував в Ірпінському ліцеї №17, поспілкувався з школярами, управлінською командою міста та познайомився з собакою-легендою Патроном.

Варто зазначити, що Орландо Блум є посол доброї волі UNICEF. Саме ця організація допомагала з облаштуванням укриттів у десяти освітніх закладів Ірпінської громади, зокрема і в Ліцеї №17.

«Голівудський актор подякував команді міста за захист від ворога столиці України – Києва. У свою чергу, я подякував голові Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні UNICEF Ukraine Мурату Шахіну за допомогу Ірпінській громаді. Саме завдяки нашій комунікації з Муратом Шахіним вдалося побудувати бомбосовища та дах у 17-й школі. І саме завдяки UNICEF ми відбудуємо ліцей №3 в Ірпені!», — розповів перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Нагадаємо, на відбудову Ірпінського ліцею №3, який найбільше серед освітніх закладів громади постраждав під час бойових дій в Ірпені, UNICEF виділяє 4,8 мільйонів євро.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.