![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/04/55939965_1248631225312086_836910674394218496_n.jpg)
У рамках двомісячника благоустрою в Ірпені оновлють дитячі майданчики у паркових зонах міста. Про це повідомив перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
Почали із парку ім. В. Правика. Сьогодні там працівники КП “Ірпіньзеленбуд” лагодять і фарбують конструкції. Планують протягом місяця оновити дитячі зони у всіх парках Ірпеня.
“Прошу повідомляти про неналежний стан гірок і гойдалок в коментарях – будемо ремонтувати. Місця, де граються діти, мають бути не лише охайними, а й безпечними!”, – зазначив Маркушин.