В Ірпені обговорили розвиток велосипедної інфраструктури міста — ITV

Як можна покращити велосипедну інфраструктуру Ірпеня та вирішити проблеми, пов’язані із велорухом, говорили на воркшопі, організованому Irpin Reconstruction Summit. Перед заходом було проведено опитування мешканців міста щодо їхнього бачення розвитку велоінфраструктури громади.

«Переконаний, що розбудова велоінфраструктури є необхідною складовою нашої територіальної громади. У 2017-2018 роках ми з командою розробили бачення розвитку, в якому особисто для мене «велоісторія» є не тільки зручним засобом пересування, але й одним з ключових напрямків, що забезпечать економічний розвиток нашого міста», — розповів засновник IRS, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

На його думку, розвиток велосипедної інфраструктури, спорту та туризму є одними із ключових питань в розробці майбутньої стратегії розвитку громади в цілому.

«З Ірпенем межує правобережний Київ, де проживає майже  2 мільйони чоловік. Кияни шукають місця для активного відпочинку з сім’єю і Ірпінь має всі шанси, щоб зайняти цю нішу за рахунок географічних та інфраструктурних переваг», — пояснив Карплюк.

Опитування мешканців громади щодо їхнього бачення розвитку міської інфраструктури ще триває. До нього можуть долучитися всі охочі ТУТ.

Згодом відповіді, отримані в опитуванні, фахівці використовуватимуть у розробці загального бачення розвитку мобільності громади. Також планують залучити найкращі світові практики.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.