В Ірпені нагородили учасників проекту “Громадський бюджет-2017”

Сьогодні в Ірпінській міській раді відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу проектів “Громадський бюджет”. Авторам проектів та представникам робочої групи вручили грамоти та подяки.

“Цього року дуже різнопланові проекти, і в них дуже висока якість. Ірпінь – це єдине місто, де депутати не мають прямого тиску на цей конкурс-проект”, – розповіли представники робочої групи.

Кожний автор мав змогу розповісти про свій проект. Слід зазначити, що деякі автори брали участь у минулому році, але в не перемогли. Проте отримали перемогу цього року.

Як відомо, в цьому році перемогло 20 проектів: 6 великих і 14 малих. Найбільше голосів отримали проекти по встановленню додаткових сміттєвих урн у місті, облаштування зони відпочинку з новими альтанками та парковими шахами у парку “Дубки”, встановлення лавочок-символів закоханих на вулиці Університетській і центральній площі міста. Другий рік поспіль ірпінчани підтримали спортивний турнір пам’яті “Небесної сотні та Героїв АТО”. Значну перемогу знову здобули освітяни – чимало проектів буде реалізовано освітніх закладах. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.