В Ірпені на семінарі обговорять особливості діяльності та розвитку музеїв під час війни

Цієї п’ятниці, 14 липня, в Ірпінській центральній бібліотеці імені М. Рильського проведуть науково-методичний семінар для працівників музеїв Київщини — «Музеї під час війни: проблеми, сьогодення та перспективи розвитку». Про це інформує начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Такий захід організували у межах співпраці Ірпінського історико-краєзнавчого музею та Національного музею-заповідника Української військової звитяги.

Під час семінару учасники поговорять про досвід збереження та популяризацію музейних зібрань, розширення співпраці з місцевими художниками, шляхи залучення молоді тощо.

Основними спікерами будуть представники Національного музею українського декоративного музею, Національного музею Української військової звитяги, Національного музею Тараса Шевченка та Національного музею народної архітектури та побуту України.

Нагадаємо, наприкінці червня представники Ірпінського історико-краєзнавчого музею та Національного музею Української військової звитяги підписали меморандум про співпрацю.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.