В Ірпінській міськраді збирають дані про приміщення, що можуть стати укриттями

В Ірпінській міській раді закликали голів ОСББ, керівників підприємств, організацій, установ та закладів громади надати інформацію про наявні у них приміщення, які можуть стати найпростішим укриттям. Дані збирають для розширення фонду захисних споруд Ірпінської громади.

«Просимо Вас, у разі наявності підземних просторів, підвальних, напівпідвальних, цокольних та інших приміщень, що за своїми технічними характеристиками та захисними властивостями можуть слугувати як найпростіше укриття в період дії особливого стану та під час дії сигналу «Повітряна тривога», надати відповідну інформацію на електронну пошту: [email protected] відділу надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Ірпінської міської ради», — закликають в міськраді.

Варто зазначити, 26 червня указом Президента України було введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 червня 2023 року «Щодо результатів оперативних обстежень обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту та вирішення проблемних питань щодо укриття населення». Один із його пунктів зобов’язує обласні військові адміністрації спільно з місцевими органами самоврядування вжити заходів щодо нарощування фонду захисних споруд, щоб забезпечити доступ до укриттів для 100% населення.

Нагадаємо, усього в громаді 12 протирадіаційних укриттів, три сховища, 28 найпростіших укриттів та вісім паркінгів, де можна сховатися під час повітряної тривоги. Карта укриттів Ірпінської громади ТУТ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.