В Ірпені капітально відремонтують ДЮСШ

6 грудня Департаментом регіонального розвитку КОВА оголошено тендер на проведення капітального ремонту Дитячо-юнацької спортивної школи на вул. Троїцькій 40 в м. Ірпені. Термін подання пропозицій закінчується 14 грудня 2023 року. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Замовником проекту виступав Виконавчий комітет Ірпінської міської ради. Виконання робіт фінансується коштами Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. За результатами тендеру буде обрано найкращого виконавця, який зможе якісно та швидко відновити ДЮСШ.

«Ірпінська ДЮСШ є одним з найстаріших та найпопулярніших спортивних закладів у Ірпінському регіоні. Заснована у 1958 році, вона пропонувала своїм учням та батькам можливості для навчання, тренування та організації різноманітних видів спорту. Це найбільша спортивна школа в Ірпені, яка налічує понад 2 тисячі учнів. У результаті ворожих бомбардувань та пожежі було повністю зруйновано адміністративну будівлю ДЮСШ та малий спортивний зал, пошкоджено покрівлю на великому спортивному залі та спортивні майданчики», — розповів Кравчук.

Photo 2023 12 09 10 02 57
Photo 2023 12 09 10 02 58 (2)
Photo 2023 12 09 10 02 58

За його словами, відбудова школи дозволить відновити спортивну діяльність дітей та молоді, а також підтримати талановитих спортсменів, які можуть прославити Ірпінь та Україну на міжнародній арені.

«Запрошую відповідальні організації, які мають досвід у виконання робіт з відновлення спортивних об’єктів прийняти участь у тендері на проведення капітального ремонту Ірпінської ДЮСШ», — запросив Андрій Кравчук.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.