![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/07/67587201_2310753579003966_4703806242223554560_n.jpg)
Лише за сьогоднішній день демонтовано рекламу у кількості 34 табличок на опорах. Про це повідомив очільник КП “Контроль благоустрою міста” Дмитро Скрипник.
За його словами, по кожному з порушників здійснено телефонні дзвінки за вказаними телефонами в оголошеннях, проведено роз’яснювальну роботу та попереджено про адміністративну відповідальність.
До слова, Муніципальна варта постійно бореться з несанкціонованим розклеюванням реклами у місті. За це передбачена відповідальність за статтею 152 КУпАП та п.п. 1.25 “Правил благоустрою міста Ірпінь”, де сказано: «Забороняється розміщення друкованої реклами безпосередньо на зовнішній поверхні будинків, будівель, споруд, на парканах, огорожах, стовпах та деревах, незалежно від форми власності».