В Ірпені буде два нових комунальних підприємства

Сьогодні на 26-й сесії Ірпінської міської ради депутати проголосували за рішення про створення два нових комунальних підприємства. Мова іде про КП “Муніципальна варта” та КП “Служба захисту та лікування тварин”.
Як відомо, напередодні в Ірпені відбулося два круглих столи, на яких громадськість та представники міської влади обговорили необхідність та доцільність створення таких комунальних підприємств.
15590466_1711388012511620_1953914059381408906_nПід час круглого столу “Тварини у місті” обговорили питання обов’язкової вакцинації домашніх та безпритульних тварин, основні інфекційні та інвазійні захворювання спільні із людиною та методи іх попередження, досвід вирішення проблеми безпритульних тварин в інших містах України, де досягнуто баланс безпеки населення та гуманного ставлення до тварин тощо. На круглому столі “Безпечне місто” акцентували увагу на необхідності та доцільності створення такого правоохоронного органу як муніципальна поліція. КП “Муніципальна варта” зможе виконувати охоронні послуги усіх комунальних об’єктів, що обладнані тривожними кнопками, а також і приватних закладів. Таким чином гроші за такі послуги будуть залишатися у місті, а не сплачуватися фірмам, що зареєстровані не в Ірпені.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.