Сьогодні на 26-й сесії Ірпінської міської ради депутати проголосували за рішення про створення два нових комунальних підприємства. Мова іде про КП “Муніципальна варта” та КП “Служба захисту та лікування тварин”.
Як відомо, напередодні в Ірпені відбулося два круглих столи, на яких громадськість та представники міської влади обговорили необхідність та доцільність створення таких комунальних підприємств.
![15590466_1711388012511620_1953914059381408906_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2016/12/15590466_1711388012511620_1953914059381408906_n.jpg)