У виконкомі ІМР спростували інформацію про закриття доступу до приміщення Ірпінської міськради

Керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша спростував інформацію про те, що доступ до приміщення міськради для відвідувачів закрито. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Цього разу ті, хто мріє стати “активістами”, опублікували інформацію про закриття доступу до приміщення Ірпінської міської ради за адресою м.Ірпінь, вулиця Шевченка, 2А. Цитуємо: “Тепер, щоб піднятися із першого поверху на якийсь інший, що ми всі до цього спокійно робили, треба буде мати перепустку!»,- повідомляє Дмитро Негреша.

За його словами, доступ до приміщення ІМР є відкритим протягом всього робочого часу, з 08:00 до 17:00. Це може перевірити будь-який мешканець Ірпінської міської територіальної громади.

«Нагадуємо громаді, що саме команда “Нові Обличчя”, починаючи з 2014 року відкрила двері до міськради і ми не дозволимо їх закрити ні депутатам, ні уяві активістів. Відкритість та доступність міськради була і є важливою позицією як за часів управління містом Володимиром Карплюком, так і нині, коли Ірпінським міським головою є Олександр Маркушин», — додав керуючий справами.

Також він попросив мешканців громади користуватися офіційними джерелами інформації.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.