Ірпінські лікарі та соцпрацівники долучились до створення різномовної бібліотеки в ІЛІТі

Ірпінський ліцей інноваційних технологій отримав нові книжки для своєї різномовної бібліотеки. Україномовні збірки ліцеїстам передали лікарі Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги та керівниця Територіального центру соціального обслуговування Діана Бондар.

Разом із книжками медики передали учням і своє послання: «Книга — це ще один друг у вашому житті. Кожна книга має свій характер, як і кожна людина. Бажаємо гарних друзів, віри у себе та свою щасливу долю. Залишайтесь завжди особистістю та хай Вам щастить!».

Наразі фонд бібліотеки ліцею налічує вже 77 книг українською мовою і 14 книг польською, а до його створення вже долучились інтернет-провайдер «Домінет», Видавництво Старого Лева, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк та підприємець Віталій Драган.

Щоб передати свої книжки до бібліотеки ІЛІТу, можна звернутись до директорки навчального закладу Марії Гостін за телефоном +380934869833.

Нагадаємо, у Міжнародний день дарування книжок, 14 лютого, в ІЛІТі розпочали створювати власну бібліотеку книг англійською, іспанською, німецькою, польською та українською мовами. За задумом учнів, вона має стати найбільшою різномовною шкільною книгозбірнею в області.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.