![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/63036015064150176761-a170ed930343c0a589b46260a9ce41af.jpeg)
Сьогодні у Коцюбинському розпочався опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав в.о. селищного голови Сергій Даніш.
Опалювальний сезон розпочато на об’єктах житлового фонду усіх форм власності, соціально-культурної сфери та адміністративних будівлях підприємств, установ та організацій у селищі.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/74664533_562145454546391_875780832797655040_n.png)
Як відомо, торік у Коцюбинському стався комунальний колапс. Мешканці Коцюбинського вважають, що це результати непрофесійної роботи селищного голови Ольги Матюшиної. Ніколи раніше такої критичної ситуації у селищі не було.