![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/058FAA72-8E34-4B87-968F-383991F1806D.jpeg)
Сьогодні, у Коцюбинському всі старі дерев’яні вікна замінили на нові енергоефективні у дев’ятиповерхівці по вулиці Доківська, 26. Про це повідомив у Facеbook в. о. селищного голови Сергій Даніш.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/E4BD517A-1275-4FE4-AE98-ACFFCA9032FD.jpeg)
«Як і обіцяли, продовжуємо оновлювати вікна у під’їздах комунальних будинків. Протягом року поступово замінимо вікна у всіх будинках Коцюбинського»,- розповів Сергій.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/0F1C74FA-6E84-4EAD-A260-0ACB3BB3804C.jpeg)
Нагадаємо, минулого року в Коцюбинському вже оновили вікна у під’їздах понад 20-ти багатоквартирних будинків.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!