![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/72486496_596294807568229_6181564709066506240_n.jpg)
У Коцюбинському школі № 18 Ірпінська міська рада подарувала ноутбук. Про це повідомив в.о. селищного голови Сергій Даніш.
“Вчора в Україні відзначали День бібліотек. І хоча сучасний світ переповнений новітніми технологіями і гаджетами, бібліотеки продовжують залишатися тими місцями, де людина розвивається і пізнає щось нове. А для їх якісного функціонування, звісно, потрібне не лише оновлення книжкового фонду, а й сучасне обладнання”, – додав Сергій Даніш.
Коцюбинська селищна рада у свою чергу привітала працівників селищної бібліотеки ім. О. Гайдай сучасним кольоровим принтером, а бібліотеки ЗОШ №18 – сертифікатом на придбання кольорового принтера і комп’ютера. “Нехай все добре працює і допомагає у роботі нашим бібліотекарям!”, – зазначив Даніш.