Цьогоріч майже 400 дітей закінчили дитсадки Ірпінської громади

Цьогоріч із комунальних дитсадків Ірпінської громади випустилися 387 дітей. Під час урочистого святкування усі вони отримали дипломи про закінчення дитсадка та склали присягу майбутнього першокласника. Про це інформує Управління освіти і науки ІМР.

Під час випускних діти показали навички, які здобули у дитсадках. Вони співали, танцювали та розповідали вірші.

«Випуск із дитячого садка — особливий день для кожної дитини, адже закінчується перший відповідальний етап життя та безтурботний період дитинства. Щиро дякуємо усім керівникам , вихователям та працівникам закладів дошкільної освіти за віддану працю у важкий період для країни, батьків та дітей. Тільки разом ми змогли подолати усі перешкоди, щоб з успіхом закінчити непростий навчальний рік. Дякуємо захисникам і захисницям, які обороняють Україну. Разом — ми сила», — написали в Управлінні освіти і науки.

Нагадаємо, 7 червня, у більшості ліцеїв, шкіл та гімназій Ірпінської громади продзвенів останній дзвоник. Усього в Ірпені завершили навчальний рік 10 069 школярів, з них — 821 дев’ятикласник та 351 одинадцятикласник. У наступному році до перших класів громади планують набрати 1106 учнів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.