Цьогоріч із комунальних дитсадків Ірпінської громади випустилися 387 дітей. Під час урочистого святкування усі вони отримали дипломи про закінчення дитсадка та склали присягу майбутнього першокласника. Про це інформує Управління освіти і науки ІМР.
Під час випускних діти показали навички, які здобули у дитсадках. Вони співали, танцювали та розповідали вірші.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/353748576_762770668967338_8561279230385861810_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/353439086_762770452300693_7294356868358244341_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/353433200_762772615633810_8941219268973042188_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/352325284_762771352300603_971106545794638970_n-1024x472.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/351322506_762772362300502_1199503265331215392_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/351167457_762772548967150_5534066927164309841_n-1024x768.jpg)
«Випуск із дитячого садка — особливий день для кожної дитини, адже закінчується перший відповідальний етап життя та безтурботний період дитинства. Щиро дякуємо усім керівникам , вихователям та працівникам закладів дошкільної освіти за віддану працю у важкий період для країни, батьків та дітей. Тільки разом ми змогли подолати усі перешкоди, щоб з успіхом закінчити непростий навчальний рік. Дякуємо захисникам і захисницям, які обороняють Україну. Разом — ми сила», — написали в Управлінні освіти і науки.
Нагадаємо, 7 червня, у більшості ліцеїв, шкіл та гімназій Ірпінської громади продзвенів останній дзвоник. Усього в Ірпені завершили навчальний рік 10 069 школярів, з них — 821 дев’ятикласник та 351 одинадцятикласник. У наступному році до перших класів громади планують набрати 1106 учнів.