![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/77174537_2545849912189104_3545148478080417792_o.jpg)
21 листопада Ірпінським міським центром зайнятості організовано та проведено педагогічну конференцію з метою презентації форм та методів профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.
Про це повідомили на сторінці Київського обласного центру зайнятості.
На конференції були присутні – педагоги, шкільні психологи, викладачі навчальних закладів Ірпеня, селищ Коцюбинське та Гостомель.
- Читайте також: Петро Левчук: наразі в Ірпінському регіоні є понад 450 актуальних вакансій і вони поповнюються щодня
“Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі”, – сказав в.о. директора Ірпінського міського центру зайнятості Петро Левчук.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/76660678_2545850645522364_2244346881490550784_o.jpg)
В.о. директора Ірпінського міського центру зайнятості Петро Левчук та заступник міського голови м. Ірпінь Юлия Устич своїми підписами скріпили Угоду про співпрацю для того, щоб розвивати і в подальшому систему професійної орієнтації молоді.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/75443030_2545850435522385_1828815444211924992_o.jpg)
Під час конференції начальник відділу активної підтримки безробітних Ірпінського центру зайнятості Олеся Гончар презентувала сайт Державної служби зайнятості, профорієнтаційну платформу “Моя професія: консультаційна мережа”, мобільні додатки з профорієнтації.
В кінці конференції учасники отримали сертифікати.