Триває підготовка ірпінських тхеквондістів до Універсіади – 2017 у Тайвані

Учора на спортивному майданчику Ірпінської ДЮСШ з самого ранку розпочалися тренування наших молодих, але вже досвідченних тхекіондістів, Володимира Шваба  – (54 кг)  та   Ігоря Поєдинка – (58),  які вже через два тижні планують відїзджати на Універсіаду – 2017 року,  яка відбудеться  з 19 по 23 серпня у місті Тайбей, Тайвань.

Вихованці команди нашого досвідченого тренера по тхеквондо Романа Страховського провели дуже інтенсивне заняття і можна було побачити, що хлопці дуже ретельно і старанно готуються до одних з найвідповідальніших міжнародних стартів цього року у складі студентськох збірної команди України.

Слід сказати, що цей вид спорту зародився у нашому місті вже більше десяти років тому і завдячуючи братам Страховським, – Андрію та Роману,  які були спортсменами-тхеквондистами, він набув   подальшої популярності серед юнаків та дівчат у нашому місті. Завдяки Роману Страховському, який щоденно працює зі своїми вихованцями та  менеджерсько-фінансовій підтримці його старшого брата, –  Андрія Страховського, який душею і сердцем вболіває за цей вид спорту, стала реально досяжною мрія виступів наших талановитих  Ірпінських спортсменів у складі збірної України  на Універсіаду – 2017 року.

Тому побажаємо наши бійцям, вдало виступити на цих головних, міжнародних стартах двохріччя у Тайбеї, а ми, – Ірпінчани,  будемо вболівати за вас !

Вдалих вам виступів на Універсіаді – 2017 !

Bookmark the permalink.

Comments are closed.