Товариство “Відважних” оприлюднило відеозвіт будівництва ЖК “BURGUNDIA”

Товариство “Відважних” оприлюднило відео-звіт хід будівництва житлового комплексу «BURGUNDIA». Про це  повідомляють на офіційному сайті товариства.

ЖК “BURGUNDIA” побудований з монолітно-збірного фундаменту, стіни з червоної цегли. Будинки утеплені мінеральною ватою, фасад – з декоративної штукатурки. Здача в експлуатацію всіх трьох будинків “Бургундії” запланована на серпень 2022 року. До цього часу комплекс підключать до всіх комунікацій, у квартири буде заведено газо-, водо- та електропостачання.

Нагадаємо, товариство “Відважних” – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проекти в галузі нерухомості, як ЖК “Новатор”, “Варшавський Двір”, “Rich Tawn Буча”, “Буча Квартал”, “Центральний”, “Парковий”, “Лісова Буча”, “Полтавський”, “CENTRAL HOUSE” тощо. Наразі ТОВ “Відважних” будує ЖК “Novator Irpin” та ЖК “Burgundia”.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.