ТОП-5 актуальних грантів для громадських огранізацій

2 Травня 2015

Кількість громадських організацій, що бажають отримати грант, з кожним роком зростає. Ми пропонує Вам підбірку актуальних грантів, на які Ви можете подати заявку та отримати гроші на свій проект.

1. Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських  неурядових організацій для реалізації діяльності, пов’язаної з проведенням інформаційно-просвітницької кампанії, спрямованої на підвищення обізнаності громадськості про процеси та процедури перевірки державних службовців та суддів.

Дедлайн подання заявки – 12 травня 2015 року

Детальніше – тут

2. Проект «Ціна держави» запрошує взяти участь у конкурсі грантів, у межах якого підтримають ініціативи громадських організацій, що передбачають проведення адвокаційних кампаній (кампаній громадянського представництва) в сфері управління публічними фінансами на національному та місцевому рівнях.

Дедлайн подання заявки – 12 травня 2015 року

Детальніше – тут

3. Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських  неурядових організаційдля реалізації діяльності, пов’язаної з моніторингом громадянським суспільством процесу перевірки державних службовців та суддів. Цілями цієї Грантової програми є посилення довіри та впевненості громадськості в процесі люстрації.

Дедлайн подання заявки – 12 травня 2015 року

Детальніше – тут

4. Міжнародна громадська організація «Жінки в Європі за спільне майбутнє» у межах проекту ЕСКОМ запрошує громадські організації до участі у менторській програмі та фінансовій підтримці. Проект спрямований на створення секторного регіонального партнерства між громадськими організаціями чотирьох країн: України, Молдови, Грузії та Вірменії, а також підвищення потенціалу ГО.

Дедлайн подання заявки – 15 травня 2015 року

Детальніше – тут

5. Благодійний фонд «Національне Відродження» оголошує відкритий конкурс на розробку ескізного проекту багатофункціонального реабілітаційного центру допомоги учасникам бойових дій, членам їхніх родин та інвалідам на 200 ліжко-місць.

Дедлайн подання заявки – 11 червня 2015 року

Детальніше – тут

Bookmark the permalink.

Comments are closed