Студент з Ірпеня завоював “бронзу” на світовому турнірі з дзюдо в Тель-Авіві

Український дзюдоїст, студент Навчально-наукового інституту фінансів і банківської справи Університету державної фіскальної служби Яків Хаммо завоював бронзову медаль на турнірі світової серії Гран-прі IJF у столиці Ізраїлю.

Про це повідомляється на офіційному сайті Ірпінської міської ради.

За інформацією xsport.ua, наш спортсмен упевнено дійшов до півфіналу у ваговій категорії від 100 кг, перемігши суперників із Австрії, Киргизстану та Японії. У півфінальній сутичці українець поступився майбутньому переможцю турніру, ізраїльтянину Ору Сассону.

У поєдинку за третє місце Хаммо достроково переміг Стефана Хегая з Австрії.

Нагадаємо, у 2018 році Яків виборов “золото” на турнірі серії Гран-прі в Гаазі (Нідерланди).

Восени минулого року він завоював срібну медаль на міжнародному турнірі серії “Grand Slam”, який проходив у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі.

Крім того, Яків Хаммо – чемпіон Європи серед юніорів, бронзовий призер Європейських ігор та юніорського чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!