Протягом трьох днів, з 19 по 21 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Змагання проходять на спринтерських дистанціях. У заході взяло участь понад 600 спортсменів-орієнтувальників з 22 областей України. Команда клубу «Kyiv region O-team», основу якого складають спортсмени з Ірпеня та Коцюбинського, привезли зі змагань 27 нагород.
«Хочемо подякувати команді організаторів змагань та особисто Володимиру Кудріну, які незважаючи на тривоги, перешкоди та дощ організували один з найкращих чемпіонатів України за останні роки. Це було не лише професійно, а й цікаво. За 3 дні змагань спортсмени «Kyiv Region» зібрали щедрий врожай з 27 нагород чемпіонату України!!! Пишаємося кожним з ВАС! Результат свідчить, що ми на правильному шляху», — повідомили у спортивному клубі.
![438734183 886515103275838 8566392549409196707 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/04/438734183_886515103275838_8566392549409196707_n-1024x683.jpg)
Нагадаємо, нещодавно у відкритому чемпіонаті зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях орієнтувальники з клубу «Kyiv region O-team» вибороли 13 нагород.