Спортсмени «Kyiv region O-team» вибороли 22 медалі на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування в Ужгороді

Днями в Ужгороді стартував Чемпіонат України та Кубок України, а також Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «UZHGOROD OPEN – 2023», присвячені 60-річчю спортивного орієнтування в Україні. Орієнтувальники клубу «Kyiv region O-team», основу якого складають спортсмени з Ірпеня та Коцюбинського, привезли зі змагань 22 нагороди. Про це повідомили на сторінці клубу «Kyiv region O-team» у фейсбуці.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з України, Чехії, Словаччини, Румунії, Литви, Угорщини та Норвегії. У змаганнях взяли участь спортсмени різного віку: наймолодшому 6 років, ну а найстаршому 85,-каже головний суддя змагань, суддя національної категорії Георгій Фечо.

396480619_789835142943835_5408414446784069388_n
395638105_789830922944257_7221617750809216214_n

Програма змагань передбачала 3 змагальні дистанції: коротка, довга та спринтерська дистанції. За три дні змагань орієнтувальники з «Kyiv region O-team» привезли дві золоті, тринадцять срібних і сім бронзових медалей.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени «Kyiv region O-team» привезли рекордну кількість нагород із змагань зі спортивного орієнтування. За перший день змагань спортсмени здобули 7 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей, за другий — 13 золотих, 10 срібних та 10 бронзових медалей.