26 захисників України, які нині живуть в Ірпінській громаді, отримали грошову компенсацію на нові квартири

26 захисників України, які нині живуть в Ірпінській громаді, отримали грошову компенсацію на нові квартири. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Гроші на житло для внутрішньо переміщених захисників та захисниць, які мають статус учасника бойових дій та інвалідність внаслідок війни, Ірпінська громада отримала з державного бюджету. Захисники чекали на ці виплати близько 5 років. Шість з них раніше не могли отримати ці гроші через бойові дії або окупацію їхнього міста російськими загарбниками. Тепер вони зможуть придбати довгоочікуване нове житло.

«Я радий, що цей процес вже запущено та сподіваюсь, що незабаром всі наші ветерани, які цього потребують, зможуть отримати власні квартири», — додав Маркушин.

Нагадаємо, в Ірпінській громаді вже погоджено 1577 виплат на ремонт пошкодженого майна за програмою єВідновлення. Загальна сума виплат — понад 167 мільйонів гривень. А на компенсацію за зруйноване житло видано та сформовано 30 сертифікатів на більш ніж 110 мільйонів гривень. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.