![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/84351624_1519827001525839_3603664134723338240_o.jpg)
Сьогодні спортсмени ірпінського регбійного клубу “Варяги” разом з першим заступником ірпінського міського голови Олександром Маркушиним здали кров в Ірпінському міському центрі медико-санітарної допомоги.
Про це розповів Олександр Маркушин на своїй сторінці у соцмережі.
“Донорство важливе завжди, бо донорська кров потрібна і при плановому лікуванні хворих, і при невідкладній допомозі, особливо в умовах бойових дій. Тому запрошую ірпінців активніше долучатися до цієї благородної справи і щиро дякую нашим чемпіонам за гарний приклад!”, – зазначив Маркушин.
- Читайте також: 5 причин, чому донорство крові корисне
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!