Школярка з Ірпеня розповіла про визволеного з полону медика полку «Азов» на Всеукраїнській конференції

Учениця Ірпінського академічного ліцею НУБіП Єлизавета Голячук підняла тему повернення додому українських військовополонених на VІІІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді. У своїй доповіді вона розповіла про Героя нашого часу, захисника Маріуполя, медика полку «Азов», який був у російському полоні — Максима Ємельяненка.

«Більше року тому наш навчальний заклад до Дня Козацтва відправляв подарунки захисникам полку «Азов», серед яких був і медик Максим. Згодом Максим Ємельяненко став на захист міста Маріуполь та потрапив у полон. І лише у вересні 2022 року захисника повернули на рідну землю», — розповіли у Ліцеї.

Допомогав готувати доповідь Єлизаветі сам Максим Ємельяненко. Зокрема, консультував щодо змісту її наукової роботи з основ тактичної медицини.

«Військовослужбовець кожного разу наголошує, що важливо пам’ятати про всіх, хто і досі в полоні, адже з власного досвіду знає про це. Сучасні герої надихають наших ліцеїстів на нові здобутки, а ми в свою чергу будемо робити все можливе, щоб пам’ять про них не зникала», — зазначили в Ліцеї.

Цьогорічна Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді пройшла в онлайн-форматі та була присвячена темі державотворчих процесів в Україні «Через віки в ХХІ століття».

Нагадаємо, наприкінці березня в Ірпінському академічному ліцеї НУБІП провели благодійний ярмарок. Школярі, їхні батьки та педагоги об’єдналися, щоб допомогти придбати дрони для Збройних сил України. Загалом вдалося виручили 13 235 тис. грн.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.