Уперше в історії у Приірпіння прибув перехідний Кубок чемпіонату України з мотокросу

Спортивно-технічний клуб «Сона» став переможцем Чемпіонату України-2022 з мотоциклетного спорту. Завдяки цьому уперше за 17 років перехідний Кубок імені заслуженого майстра спорту Володимира Кавінова прибув у Приірпіння.

6 березня на сесії Ірпінської міської ради генеральний секретар Федерації мотоциклетного спорту України Олександр Пащинський вручив Кубок директору СТК «Сона», заслуженому тренеру України, Почесному громадянину Ірпеня Сергію Пащинському.

Протягом року до цього Кубком володіла команда Заводу Кобзаренка з міста Ромни Сумської області.

Також на сесії членам команди СТК «Сона» — переможцям та призерам чемпіонату України вручили відзнаки та пам’ятні подарунки від Федерації мотоциклетного спорту.

Ігор Приймак з Ірпеня в Чемпіонаті України 2022 з мотокросу виборов І місце у класі 50 куб. см, Володимир Кубечко з Ворзеля посів І місце у класі 65 куб. см, бучанець Дмитро Марчук отримав «золото» у класі 250 куб. см серед юніорів, ірпінець Микола Пащинський — І місце у класі МХ 1 та Абсолют. Вихованець СТК «Сона» з Києва Маким Трохимчук здобув  ІІ місце у класі 85 куб. см.

Варто зазначити, мототрек СТК «Сона», який розташований на межі Ірпеня та Бучі, дуже сильно постраждав під час бойових дій в регіоні. Через тривалі обстріли згоріли адміністративні приміщення та трибуни. У червні 2022 року Олександр Пащинський показав, як виглядає мототрек після звільнення Київщини від окупантів.

Однак, уже в жовтні 2022 року на трасі СТК «Сона» знову відбулися змагання з мотокросу за Кубок України. Для проведення чемпіонату був відновлений сам мототрек та деякі адмінприміщення.

Нагадаємо, на мототрасі СТК «Сона» проводяться змагання національного, європейського та світового рівня. Зокрема, у травні 2019 року там відбувся Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонат Європи з квадрокросу.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.