![161100676_1866206266887909_6108135299126382982_o](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/03/161100676_1866206266887909_6108135299126382982_o.jpg)
Сьогодні почала свій регулярний човниковий рух у ранковий і вечірній час електричка у напрямку Київ-Коцюбинське-Ірпінь-Буча. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
“Комфортно, швидко і безпечно – саме так можу охарактеризувати запуск електрички у напрямку Київ-Коцюбинське-Ірпінь-Буча, яка сьогодні почала свій регулярний човниковий рух у ранковий і вечірній час. 15 хвилин – і Ви дістаєтеся з Ірпеня до станції Святошин у столиці – перевірив особисто. Для мешканців Ірпінської громади – це дуже зручно!”, – розповів мер Ірпеня.
![161398565_1866206470221222_3177186318581070250_o](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/03/161398565_1866206470221222_3177186318581070250_o.jpg)
Вартість проїзду – 13 гривень. Крім того, діє пільговий проїзд для пільговиків. Маркушин також зазначив, що подальшу співпрацю з Укрзалізницею сьогодні закріпили підписанням меморандуму про партнерство.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!