Сьогодні в Ірпені розпочалося будівництво нової школи

Сьогодні, 17 вересня, БГ Синергія розпочинає зведення загальноосвітньої школи I-III ступенів “Синергія”. Будівництво ведеться по вул. Достоєвського та пров. Озерний м. Ірпінь. Про це повідомляється на офіційній сторінці БГ Синергія у соцмережі.

Школа буде розрахована на 42 класів, де одночасно зможуть навчатися 4 паралелі учнів та прийматиме учнів 1-12 класів.

Як повідомляється, у триповерховій будівлі будуть розташовані просторі класи з сучасним обладнанням, велика зона відпочинку, зали для проведення заходів і занять спортом, бібліотека та майстерні. А також заплановано облаштувати власний повноцінний басейн. На прилеглій території будуть обладнані дитячі та спортивні майданчики, висаджені дерева та квіти – ідеальний простір для неформального спілкування та розваг.

“Ми в Синергії з особливим трепетом займаємось проектуванням школи та дитячих садків. Успішним прикладом тому є наша гордість – дитсадок Колібрі. А відтепер не менш відповідально приступаємо до будівництва школи. Тож, сподіваємось, цікавий сучасний дизайн і продумане планування перетворять відвідування школи в справжнє свято! А роки навчання в нашій школі стануть для дітей щасливими та яскравими!”, – йдеться у повідомленні.

У Синергії заявили, що від сьогоднібудуть оперативно та всебічно висвітлювати етапи будівництва нової школи “Синергія” – важливого інфраструктурного об’єкту міста Ірпеня, на офіційних пабліках.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.