Результати виборів у Коцюбинському опублікують в “Ірпінському віснику”

Офіційні результати виборів депутатів до Коцюбинської селищної ради будуть опубліковані у наступному випуску тижневика “Ірпінський вісник”, що вийде у п’ятницю 22 липня.

Як відомо, відповідно до статті 88 Закону України “Про місцеві вибори” територіальна виборча комісія не пізніш як на п’ятий день з дня встановлення результатів виборів офіційно оприлюднює результати місцевих виборів шляхом опублікування у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації.

13689550_1137451242964742_273109565_n

Нагадаємо, що вчора, 17 липня, відбулися вибори до Коцюбинської селищної ради, які зініціювала народний депутат Ольга Червакова. Попри те, що антиконституційну постанову ВРУ про розпуск Коцюбинської селищної ради скасували Вищий адміністративний суд та Верховний суд України, вибори, які були зазначені одним із пунктів цієї постанови відбулися. Відповідно, на сьогодні у селищі є чинна селищна рада, повноваження якій відновили ВАСУ і ВРУ та 26 новообраних депутатів.

Згідно з результатами коцюбинської ТВК, з 26 округів 15 депутатів обрано від партії “Нові обличчя” та однодумців-самовисуванців, 10 депутатів з команди екс-голови селища Ольги Матюшиної і 1 депутата обрано від БПП.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.