![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/06/photoeditorsdk-export-2020-04-04T182826.576.png)
Приміщення Ірпінської міської ради буде й надалі відкрите для всієї громади. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин під час одинадцятої сесії міськради
«Жодних турнікетів в Ірпінській міській раді встановлено не буде і жодних обмежень для входу у приміщення міськради не буде. Громада має право заходити і спілкуватися з працівниками виконкому і апарату міськради у будь-який час. Прошу депутатів утриматися чи проголосувати проти, розглядаючи це питання», – зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин під час одинадцятої сесії міськради.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!