![133709298_2979810905638745_7067071215611042207_o-1024x682](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/12/133709298_2979810905638745_7067071215611042207_o-1024x682-1.jpg)
КП «Ірпіньводоканал» завершило будівництво нової станції очищення та знезалізнення води на вулиці Бучанське шосе в Гостомелі. Це вже друга станція у селищі, та п’ята на Пиірпінні, збудована за останні кілька років.
Нова станція розрахована на очищення та знезалізнення близько 3000 кубометрів води на добу і забезпечить якісною водою основну частину населення Гостомеля.
Детальніше – у сюжеті:
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!