Порядок оформлення щорічної разової адресної грошової допомоги

Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради повідомляє, що з червня місяця 2019 року розпочалося фінансування заходів, передбачених Київською обласною цільовою програмою соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки.

Це стосується надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та ІІ груп, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, та здійснення заходів із здійснення заходів із реабілітації для дітей з інвалідністю за кошти обласного бюджету.

Задля отримання детальнішої інформації та відповідей на основні запитання щодо Київської обласної цільової програми соціальної підтримки людей з інвалідністю необхідно звертатися в управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради, вул. Д.Попова, 26-Б, каб. 1, тел 62-357.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.