Плешко просить ідей для ліквідації калюжі

Радник міського голови Максим Плешко звертається до Facebook спільноти за порадами щодо ліквідації калюжі по вулиці Пушкінській.

“Калюжа море – так в дитинстві називав такі калюжі. Дуже їх любив. Особливо коли ризаки ще не були пробиті… Тепер я їх не люблю і хочу з ними боротися. Це всім відома в Ірпені Пушкінська калюжа. В кінці Пушкінської вулиці перед виїздом на Соборну. Її проблема у тому, що з обох боків вулиці спуск. Калюжа в улоговині. Раніше вода сходила в сусіднє озерце, яке за парканом зліва на фото”, – повідомив на своїй сторінці у Facebook радник міського голови.

Пушкінська калюжа

Максим Плешко також зазначив, що власники садиб перекрили дренажу трубу, яка проходить по їх приватній території. Вони проти скиду води в озеро, бо підняття його рівня підтоплює їх підвали. Ідеально воду вивести на Соборну, але в гору, на жаль, вона текти не хоче.

“Може присутні у Фейсбуці експерти (особливо, які живуть поряд і ті, хто користується цією дорогою) підкажуть варіант вирішення проблеми. Одна умова є: треба вкластися в бюджет максимум 200 тисяч”, – говорить радник міського голови.

калюжа

Читачі пропонують такі варіанти: розчищати існуючу лівньовку, яку забито піском; ставити стаціонарний насос; піднімати рівень дороги, щоб тут не збиралася вода і організувати перехвати з Соборної і з Піонерської; створити підземний вивід води в каналізацію на Соборній.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.