Підвищення зарплат військовослужбовцям

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про особливості виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ в 2016 році, згідно з дорученням Президента про суттєве підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців.

На виконання цього завдання при формуванні Держбюджету на 2016 рік керівництвом Міноборони проведена чимала робота на рівні Уряду, Адміністрації Президента, Бюджетного комітету й Комітету Верховної Ради з питань оборони і національної безпеки.

За словами прес-секретаря Міноборони, грошовим утриманням та іншими належними виплатами в першу чергу забезпечуватимуться військовослужбовці — учасники АТО на Донбасі.

Згідно з наказом Полторака для забезпечення якісного виконання своїх обов’язків, дотримання порядку і правил несення служби, встановлених військовими статутами та іншими законодавчими актами України, недопущення вживання алкоголю командирам, начальникам та керівникам надається право встановлювати підлеглим військовим премію за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків, встановлювати її в зменшеному розмірі або не встановлювати в разі вчинення військовослужбовцями правопорушень.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.