Підтримаємо кіборгів!

Новий соціальний проект — «Картку патріотів» — розробили ірпінські волонтери. Спеціальна дисконтна картка для учасників АТО та їхніх родин дозволяє отримувати знижки на послуги місцевих підприємців. Про це у своєму блозі розповідає Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

13045467_1612105595779580_163831151_n

Громадська організація «Волонтерська рада», яка існує вже третій рік, активно допомагає ірпінським хлопцям на фронті: відправляють амуніцію, продукти, одяг, ліки. Не залишають бійців і після їхнього повернення додому — допомагають у лікуванні, працевлаштуванні, підтримують морально. Іншими словами, підставляють плече у скрутну годину.

Започаткований масштабний проект — дисконтна картка на товари і послуги, що реалізуються півсотнею місцевих  підприємств. Це, переважно, представники торгівлі, автосервісу, приватних освітніх закладів, побутового та інтернет-обслуговування. Усі підприємства інформують клієнтів про те, що у них діє «Картка патріота».

На сьогодні видано близько сотні таких дисконтів, які передбачають знижки від п’яти до п’ятдесяти відсотків. Але часто трапляються ситуації, коли, побачивши картку, власники бізнесу взагалі відмовляються брати гроші з учасників АТО.

Ідею ірпінських волонтерів, що поширюється на інші регіони, оцінили колеги з Київської області.

«Самоорганізуватися та допомогти — це і є ознаки високоморального, свідомого суспільства. І я радий, що громада Ірпеня робить цей світ трохи кращим», — відзначив Володимир Карплюк.

«Волонтерська рада» продовжує видавати «Картки патріотів» учасникам бойових дій за адресою: м. Ірпінь, вул. Паризької Комуни, 10; тел.: (068) 364-59-13.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.