«ЧИСТОFEST» – свято чистоти в Ірпені

У суботу, 23 квітня, запрошуємо всіх на екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», який стартує об 11.00 в центральному парку Перемоги. Цей захід відбуватиметься у рамках наймасштабнішої щорічної екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом!” та пройде одночасно у всіх областях України.

13059544_10208942075539943_1576908898_n

Створюючи фестиваль, його організатори мали за мету розкрити існуючі екологічні проблеми України через мистецтво, поширити культуру дбайливого ставлення до сміття та ідеї вторинного використання твердих побутових відходів. Також це чудовий майданчик для обміну досвідом і спілкування однодумців, небайдужих до екологічного майбутнього рідного міста, України та Землі загалом.

В рамках фестивалю відбудуться: конкурс номерів екологічного спрямування від аматорських, професійних та незалежних колективів художньої самодіяльності України; різноманітні конкурси робіт образотворчого та прикладного мистецтва разом с показом творів та інших виробів відповідної тематики; виставка технологій “зеленої” енергетики; ярмарок продукції, що виготовляється зі вторинної сировини, та інше.

А ще на Чистофесті ірпінці зможуть підбити підсумки своєї старанної двомісячної роботи на толоках, про які ми вже раніше писали.

Варто також зазначити, що всеукраїнский екологічий фестиваль «ЧИСТОFEST» організований громадською організацією “Let’s do it, Ukraine”, що об’єднує близько 400 000 волонтерів по всіх областях України. Організація є частиною всесвітнього руху “«Let’s Do It! World”, поширеного у 113 країнах світу.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.