Підписання угоди про партнерство між Ірпенем і Мілуокі відбудеться вже в січні

27 Листопада 2017

Вже в січні міський голова Ірпеня Володимир Карплюк поїде в місто Мілуокі на підписання угоди по співпраці Ірпеня та Мілуокі. Про це розповіла заступник міського голови Ірпеня з гуманітарних питань наталія Семко. 

 

“Ми працюємо вже другий рік: спочатку робили дуже багато заявок, документів. Потім були чисельні перевірки міста, адміністрації та громади. І тільки тоді комісія за комісією, переговори за переговорами ми дійшли до рішення, яке вже має позитивний результат   ̶  це комісія з міжнародних зв’язків.  Наступним етапом є бюджетна комісія, а вже після неї підписання угоди”,  ̶  зазначила Семко.

 

За її словами, після підписання угоди розпочнеться співпраця за різними напрямами.  “Далі ми готується велика програма з різних напрямків   ̶   це освіта, культура, медицина, соціальні та комунальні служби, щоб ми змогли завітати вже до нашого міста побратима. Аби перейняти відповідний досвід, а вони могли приїхати до нас, щоб поглянути на наше мальовниче місто й захоплюючу культуру”, – повідомила Наталія Семко.

 

Детальніше дивіться в сюжеті:

Bookmark the permalink.

Comments are closed