Переписка Ірини Федорів та інших моральних уродів Коцюбинського

unnamed-1

У розпорядження редакції видання “Рупор Київщини” потрапила переписка так званих “активістів” селища Коцюбинського на Київщині – Ірини Федорів, Ольги Матюшиної та інших. Переписка відбувалася у групі “Коцюбинське – вибори” у месенжері “Телеграм”. Ця переписка – це політична смерть Ірини Федорів та Ольги Матюшиної та остання крапка у їхній діяльності.

Ірина Федорів є одним із координаторів руху “Чесно”, та після публікації даної переписки її кар’єра у ґрантових структурах завершиться. Нагадаємо, що Ірина Федорів є лавреатом журналістської премії “Унітаз року”. Раніше пані Федорів разом із В’ячеславом Піховшеком увійшла у ТОП-5 українських журналістів, які зганьбили честь своєї професії.

Ставлениця Ірини Федорів – Ольга Матюшина – очолювала Коцюбинське у період 2015-2017 років. Це був час занепаду селища та розкрадання бюджетних коштів. Наразі поліція розслідує виведення коштів селищного бюджету на фіктивні фірми з ремонту даху будинку культури та будівництва стадіону, яке було по документах, але стадіону немає й досі.

Група Федорів-Матюшиної на цих виборах балотується в Коцюбинську селищну раду від декількох партій: Свобода, Голос, Удар та За майбутнє.

Головна мета переписки у групі “Коцюбинське – вибори” – це вплинути на результати виборів Коцюбинського селищного голови, використати проти нинішнього голови Сергія Даніша чорний піар та незаконно вплинути на результати виборів шляхом “збиття” голови ТВК і друку бюлетенів у “своїй” типографії. Ну що ж, починаємо читати…

У переписці екс-голова Коцюбинського Ольга Матюшина нецензурно лається на голову Коцюбинської ТВК, називає її “сукою” і пише, що «нехай їде, опечатує і робить акт знищення офсетної форми і залишків фарби».

1

У групі організовують збір «людей проти Карплюка», що показує наявність тісних звязків між чорною піарницею Іриною Федорів та керівником Київського обласного штабу партії “За майбутнє” Ярославом Москаленком. Саме Москаленко допомагав групі Федорів-Матюшиної у невдалій спробі приєднати Коцюбинське до Києва. У разі успішного приєднання Коцюбинського до столиці Матюшиній столичні забудовники обіцяли 5 квартир у багатоповерхівках Києва.

2

У групі розставляють своїх людей по різних партіях і натякають, що “Батьківщина” у Київській обласній раді відстоюватиме позицію приєднання Коцюбинського до Києва. Федорів пропонує людей у “Батьківщину”. Цікаво, що з цього приводу думає лідер Київської обласної “Батьківщини” Костянтин Бондарєв?

Чесна координаторка Руху “Чесно” Ірина Федорів називає членів Коцюбинської ТВК “уєбанами”… Це рівень її поваги до жителів Коцюбинського.

4

Юристка Ірини Федорів – Наталія Коломієць – нецензурно висловлюється про одного з членів ТВК від партії “Європейська солідарність”:

5

У групі питають, як краще розподіляти голоси: за Удар і Голос чи лише за Голос?

Учасники групи домовляються «по дорозі з їбанатами зробити цирк». Мова йде про плани Ірини Федорів та Ольги Матюшиної зірвати встановлення результатів волевиявлення коцюбинчан.

У групі пишуть, що хочуть замінити членів ТВК. Учасники групи нецензурно висловлюються щодо заміни.

Для Ірини Федорів – нецензурна лайка – звична справа.

Учасники групи говорять про те, що «треба робити наголос на тому, що ключі від приміщення ради у сторонньої особи, і ця особа зайшла при вимкненій ситуації». У групі пропонують «єбашити всіх».

Антон Прядко говорить про  те, що треба сфальсифікувати результати «соцопитування», в якому голосували за «мера Федорів». Федорів підтверджує це.

“Активістка” Еліна Циганенко говорить про «бухгалтерку» ТВК, нецензурно виражаючись.

У групі дають вказівки «максимально лишати коментарі Нєбитову» (Андрій Нєбитов – начальник поліції Київщини, – ред.), щоб створити враження, що купка Федорів-Матюшиної і є “громадою Коцюбинського”. Також Федорів узгоджує інформацію з членами групи.

IMG_2324-1

Ірина Федорів пропонує учасникам групи на виборчу кампанію за партії “Удар”, “Голос” та “Свобода” використати кошти з “коштів з адвокації за Київ”. Тобто, люди робили внески на друк газет за приєднання до Києва, а Федорів планує використати ці кошти на виборчу кампанію.

У групі говорять про екс-нардепку Червакову, яка каже, що «в нвс бюлетені пронумерували». Тобто, Червакова і цей раз намагається втручатися у виборчий процес. Крім цього, у групі питають про «фінансування». Раніше Ольга Червакова разом з екс-головою Коцюбинської ТВК Людмилою Демченко фігурували у кримінальному провадженні по підробці бюлетені на дострокових виборах депутатів Коцюбинської селищної ради у 2017 році.

Федорів заявляє, що хоче, аби «Залізняк подав законопроект, який би їй дозволив бити недоброчесних». Ймовірно, йдеться про Народного депутата України Железняка Ярослава Івановича від “Голосу”, який є маріонеткою ірпінської чорної піарщиці Михайлини Скорик.

При цьому Федорів називає голову Коцюбинської ТВК недоброчесним.

У групі постійно нецензурно висловлюються на адресу членів виборчої комісії та суб’єктів виборчого процесу.

У групі переживають, як зробити так, щоб в черговий раз «Оля пиздаболкой не выглядела» (швидше за все, йдеться про Ольгу Матюшину).

Федорів заявляє комусь, що «хай терпить, якщо не зміг Катеринчуку сказати, щоб не торгував квотами». Ймовірно, Федорів звинувачує у торгівлі квотами нардепа Миколу Катеринчука.

Координаторка руху “Чесно” Ірина Федорів у переписці називає Президента України Володимира Зеленського “туйбєнь” за його ініціативу провести всеукраїнське опитування.

У групі нецензурно висловлюються щодо інших політсил. Так, партію “Європейська солідарність” Ірина Федорів називає “ахуєвшиє”.

Ірина Федорів називає одного із жителів селища «тварь зальотна». Мова йде про переселенця, який приїхав до селища кілька років тому і купив тут квартиру.

У групі обговорюють Володимира, який пише, що хтось заходив у приміщення ТВК. Своїх політичних опонентів Федорів називає “піздаваті”.

IMG_2320

Учасники обговорюють «Головіху» ТВК, називають її «гнидою».

2020-10-24-11.06.26

Сокотюк пише, що «головне, щоб Таня з Олею ще протримались в цих загальцях йобаних». Тобто, соратниця Федорів та Матюшиної Олена Сокотюк назвала село Загальці “йобаним”. Цікаво, що про це думають жителів села Загальці?

Ольга Матюшина говорить про голову ТВК, називаючи її «сукою».

У групі обговорюють секретаря ТВК і нецензурно висловлюються.

У групі пишуть, що «голова под запись говоила, что клатвенно обещает не менять содержимое договора», на що Федорів написала «сука». Таким чином Ірина Федорів показує своє невдоволення, що голова Коцюбинської ТВК не хоче змінювати договір про друк бюлетенів на користь команди Федорів-Матюшиної.

Ірина Латиш пише, чи потрібно «убивати Трошина і пиздити Коломієць»…

Учасники групи постійно нецензурно лаються.

У групі пишуть, що треба іти у суд за бездіяльність голови і не.

Група Матюшиної відібрала в агітаторів Даніша партійний прапор. Федорів просить встановити його в день тиші на СТО Олега Главацького, щоб Федорів потім могла цю провокацію потім використати, як незаконні дії “НО” у день тиші.

У групі говорять про необхідність заміни типографії з метою друку додаткових бюлетенів на користь Матюшиної.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.