Оновлення в коцюбинській школі

Минула майже половина літніх канікул, а отже – час звітувати про виконані ремонтні роботи в освітній галузі, які планували завершити до 1-го вересня. Поки в Ірпені добудовують школи й облаштовують спортивні майданчики, в Коцюбинському також кипить робота.

В рамках виділених коштів з Ірпінського міського бюджету за зверненням депутата Богдана Слюсаренка розпочався ремонт покрівлі загальноосвітньої школи №18.

“На цьому етапі частину даху вже повністю перекрили, деякі проблемні ділянки так само відремонтували, що видно на фото. До 1-го вересня всі роботи по ремонту даху будуть завершені”, – коментує Богдан Слюсаренко.

Також суттєвих змін зазнає актова зала навчального закладу. Планується облаштування підвісної стелі та сучасної системи освітлення, а також заміна старих вікон на нові. Наразі завершується підготовчий етап і вже незабаром розпочнуться ремонтні роботи.

“Окрім цього, планується косметичний ремонт кабінету для позашкільних занять учнів. Тут діти зможуть проводити свій час після уроків, відпочивати, готуватися до різних заходів й відвідувати творчі гуртки та секції”, – розповідає Богдан Слюсаренко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.