Олена Чернявська спростувала фейк про стоматологію Ворзеля

З метою підвищення привабливості та комфортності відвідування ворзелянами стоматологічного кабінету, доведення санітарно-епідеміологічного стану до чинних норм, Ірпінська міська рада залучає додаткове фінансування та планує провести поточний ремонт стоматологічного кабінету, а також технічне обслуговування наявного медичного обладнання, що перебуває на балансі КНП. Про це повідомила заступник голови ІМР з гуманітарних питань Олена Чернявська на своїй сторінці у соцмережі.

Як відомо, сьогодні у соціальних мережах розгорілася дискусія щодо ситуації, що склалася у Ворзельській філії КНП “Ірпінська стоматологія”. Нібито адміністрація міста має намір скоротити ставку лікаря-стоматолога у Ворзельській філії підприємства та вивозить звідти медичне обладнання.

Олена Чернвська просить активних мешканців, депутатів та просто небайдужих громадян щоразу перевіряти інформацію, при появі проблемних питань – відразу звертатися до адміністрації міста.


Чернявська також зазначила, що Ворзель є і залишиться назавжди унікальним місцем всього регіону. “Тому будь-які конструктивні пропозиції та ініціативи громади будемо намагатися підтримувати і разом реалізовувати, не зважаючи на місце проживання, політичні переконання чи віросповідання місцевих жителів!”, – додала Олена Чернявська.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.