15-та школа у Гостомелі ще на крок ближче, – Плешко

Сьогодні виконком Ірпінської ради затвердив незалежний експертний звіт щодо першого поверху будівлі контори, яку мають намір викупити для потреб освіти у Гостомелі. Про це повідомив очільник осередку партії “Нові обличчя” в Гостомелі Максим Плешко на своїй сторінці у соцмережі.

“Ціна, яку окреслили експерти за 584 кв.м., – 5,4 мільйони. Якщо врахувати підключені комунікації, електроенергію, центральне опалення, газ та близько 30 соток землі, які переходять громаді в разі купівлі – ціна вигідна і явно нижче ринкової. Нижче вона і всіх норм сучасних ДБН для закладів освіти”, – розповів Плешко.

До слова, раніше підприємство-власник зверталося до Гостомельської селищної ради з пропозицією продати їм цю будівлю за ціною 6,5 мільйонів.

Максим Плешко запевняє, що сума, яку затвердили, не є крайньою точкою. “Ми далі будемо торгуватися і після рішення сесії розраховуємо по договору купити дешеве. На сьогодні над школою йде заміна даху та будуть замінені сходи. Також надіємося, що в цьому році будуть замінені вікна”, – додав Плешко.

За його словами,. наступними кроками стануть: 
1. Отримання у власність громади і переведення цільового призначення землі під і навколо школи з “багатоповерхового будівництва” під “заклад освіти”.
2. Проведення капітальної реконструкції будівлі.
3. Будівництво стадіону за школою і скверу перед школою. 
4. Об’єднання двох поверхів будівлі в єдиний майновий комплекс – школу.
5. Наповнення її новим обладнанням.
6. Переведення із першого ступеня (молодші класи) в другий або навіть третій ступінь. 

 Як відомо, донедавна двоповерхова будівля повністю була у приватній власності, другий поверх орендувало управління освіти, а зараз перебуває на балансі Гостомельського УЖКГ. А от перший поверх залишається приватною власністю. Споруда потребує капітального ремонту повністю, але вкладати бюджетні кошти у ремонт приватного майна – протизаконно. Єдине правильне рішення, на думку голови Нових облич Гостомеля Максима Плешка, викупити перший поверх і облаштувати там повноцінну школу після капітального ремонту.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.