Олександру Пономарьову присвоїли звання “Почесний громадянин міста Бучі”

6 Вересня 2018

Сьогодні на сесії Бучанської міської ради відомому українському співаку, телеведучому, члену журі шоу “Голос країни” Олександру Пономарьову було присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бучі”. Як відомо, Олександр Пономарьов є обличчям рекламної кампанії ЖК “Центральний” в Ірпені, обравши слоганом кампанії “Зранку до ночі працюють тут робочі”, акцентуючи на якісному спорудженні ЖК “Центральний”.

Фото взяте з сайту 04597.com.ua

Зірка, чий голос щодня звучить в ефірі майже усіх радіостанцій у виконанні Гімну України, у Бучі зокрема та й у всьому Приірпінні загалом не вперше. Ірпінці добре пам’ятають його сольний концерт, коли у 2016 році відзначали День міста – виступ Пономарьова зібрав на щойно відкритій Центральній площі небувалу кількість шанувальників.

“Зранку до ночі працюють тут робочі”, – говорячи про активне відродження Ірпеня, жартома перефразовує слова власної пісні Олександр, на власні очі переконавшись, що місто змінюється на очах, і головне, що ці зміни надихають.

Саме слоган “Зранку до ночі працюють тут робочі” став основою рекламної кампанії житлового комплексу “Центральний”, що споруджується біля парку Центральний в Ірпені. При цьому сам Олександр Пономарьов став обличчям рекламної кампанії ЖК “Центральний”.

ЖК “Центральний” складається з восьми будинків по вулиці Університетська в Ірпені. Кожен з них виконаний за індивідуальним проектом і відрізняється один від одного. Разом вони утворюють архітектурну групу, об’єднану двором і зонами відпочинку. Комплекс впритул прилягає до парку Центральний. На території комплексу 2 парковки: надземна на 200 місць і підземна на 212 автомобілів.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed