Найкращі читачі книг в Ірпені: хто вони?

11 Червня 2019

В рамках Irpin Family Weekend було обрано найкращих читачів. Всім їм вручено грамоти найкращого читача, солодкі гостинці і книги. Про це повідомляє Ірпінь туристичний.

На фестивалі книг проводилася книжнова ярмарка та презентація книг різних авторів. Усі видавництва, автори та книгарні долучилися до акції “Подаруй бібліотеці книгу”, загалом в міську бібліотеку було передано понад 50 книг різного жанру.
Впродовж цілого року юні читачі відкривали для себе захоплюючий світ книг. Працівники бібліотеки ретельно дослідили списки любителів книг і обрали найбільш старанних. 
До списку увійшли:

Нестерук Даша
Токар Аліна
Миронець Тимофій 
Бариленко Руслана
Гітько Марія
Подпояскін Ілля
Огнівець Таїсія
Чуркіна Даша 
Шевченко Соломія
Чуйкова Софія
Григоренко Олеся
Медвецький Ярослав
Донченко Антоніна
Ціціленко Маргарита
Бойчук Лілія
Бондаренко Аня
Лагодна Аня
Проторченко Рената
Орловська Діана
Аврамчук Дар’я.

Як відомо, в Ірпені нещодавно пройшов грандіозний сімейний фестиваль Family Weekend Fest-2019. Жителі та гості міста Ірпінь мали дводенну насичену програму – парк атракціонів, святковий концерт за участі українських зірок шоу-бізнесу, фестиваль вуличної їжі, море морозива та солодкої вати, локації від “Міста професій”, книжковий фестиваль, танцювальний фестиваль-конкурс, дитяча анімація, турнір BeyBlade, ярмарок hand made , майстер-класи, лекції, презентації, святковий концерт та ще багато цікавого.

Bookmark the permalink.

Comments are closed