На фестиваль “Ірпінський Парнас” запрошують поетів і бардів

11 Червня 2019

До Ірпеня запрошують поетів і бардів на фестиваль “Ірпінський Парнас”, який відбудеться 27-28 липня на території БТП “Ірпінь” за адресою Ірпінь, вул. Стельмаха, 20.

Потрібно тільки зареєструватися і приїхати. Твори наперед подавати не потрібно.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/YXVz7YVLyQXd66X26

Можна брати з собою родичів, друзів, дітей, собак і котів. Але харчування (безкоштовне) і поселення (платне) в будиночках надається тільки учасникам.

На вас чекає конкурсна програма, в результаті якої ви можете стати переможцем фестивалю. Найкращі учасники отримають не лише дипломи і подарунки, а і змогу виступити на центральній площі міста Ірпінь, де відбудеться гала-концерт.

“У суботу ввечері ми зваримо великий казан кулешу, сядемо навколо багаття і будемо співати пісні і читати вірші. Ми проведемо два незабутніх дні в чарівному місці, де краса природи поєдналася із сучасним дизайном та багатою історією. Ви зможете гуляти в нашому новому парку, побувати на набережній, яка з’явилася лише цього року, пожити в будиночках, де відпочивали і творили майже всі класики української літератури ХХ століття. Навколо нас дихає історія. Через дорогу від БТП – будинок, де виріс Микола Носов, автор “Незнайка”. Якщо трохи пройтися, то можна потрапити в АТБ, побудованому на місці старої дачі Максима Рильського. А в сусідній Бучі проводив літні канікули Михайло Булгаков. І це лише дрібка того, що ми можемо вам розказати. Всі, хто колись був на фестивалі “Ірпінський Парнас”, можуть підтвердити: тут на вас чекають, тут вам буде добре”, – розповіла поетеса Юлія Бережко-Камінська.

Як відомо, фестиваль створений Національною спілкою письменників України, редакцією “Ірпінський вісник” та Ірпінський клубом авторської пісні “Ключ”. Проводиться за підтримки Ірпінської міської ради.

Bookmark the permalink.

Comments are closed