Ізраїльський піаніст виступив в Ірпені


5 вересня в залі Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського відбувся концерт ізраїльського піаніста Натанеля Грінштейна. Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook “Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської МР”. 

Натанель Грінштейн – один із найбільш яскравих молодих музикантів Ізраїлю. Він народився в 1995 році, грою на фортепіано почав займатися в п’ятирічному віці. Минулого року вступив до Королівської консерваторії Бірмінгема (Велика Британія). Переможець багатьох національних і міжнародних конкурсів та лауреат численних премій. Зокрема, посів перше місце в конкурсі “Фортепіанна весна” в Бельгії, друге місце в Міжнародному конкурсі піаністів Королівської консерваторії Бірмінгема та в Міжнародному конкурсі в м. Майєнн (Франція).

Натанель Грінштейн грав у камерних ансамблях, очолюваних корифеями музичного мистецтва, виступав як соліст із різними оркестрами: Єрусалимським симфонічним оркестром, симфонічним оркестром м. Ашдод, оркестром музичного фестивалю в м. Перуджа (Італія) та ін.

Зал заполонили вихованці школи мистецтв ім. М. Вериківського,їх батьки і викладачі, також прийшли люди, які захотіти насолодитись класичною музикою. Пізніше на сцену вийшов Натанель і зіграв твори Й. С. Баха, Й. Гайдна і Ф. Шопена. Всі присутні були вражені його грою, аплодували і вручали квіти видатному піаністу. 

Вечір закінчився автографами та фото. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.