Наталія Дидикіна: Володимир Карплюк завжди доводить свою справу до кінця

Директор Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Наталія Дидикіна розповіла про надзвичайно великі зміни в нашому регіоні, а, зокрема, в музичній школі до приходу Володимира Карплюка на посаду міського голови Ірпеня і після.

“Зміни, починаючи з оновленої площі, де охороняють скульптури музикантів і закінчуючи змінами, які відбулися  в самій школі. Ми дивимося на позитивну динаміку розвитку нашого закладу, адже у   школі з’явились нові інструменти: рояль ми чекали 20 років, а зараз за допомогою цих інструментів тут проводяться конкурси обласного та міжрегіонального значення. Моє знайомство з Володимиром розпочалось, коли він ще не був на посаді міського голови.  Я звернулась про допомогу з косметичним ремонтом коридору, а  він сказав: або я роблю капітальний ремонт, або я нічого не роблю. Мене це вразило”, – зазначила Наталія Дидикіна.

Нагадаємо, що за результатами соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс”, за кандидата в народні депутати Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців.

За час роботи Володимира Карплюка бюджет розвитку Ірпеня збільшився у 40 разів. Це дало можливість усього за кілька років реалізувати в Ірпені понад 200 соціальних проектів. Зокрема, у місті облаштовано 17 зелених зон; повністю оновлено та оснащено дитячу поліклініку, мамологічний центр, збудовано нові дитячі садки та відкрито ліцей ІЛІТ, а також реалізовано ще десятки проектів в освітній, комунальній та інших галузях.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.