Нещодавно ірпінські тхеквондисти брали участь у змаганнях у Києво-Святошинському районі с. Шпитьки і вибороли собі путівуку на Чемпіонат України серед клубів!
Артем Муніч отримав приз за кращий виступ на Чемпіонаті України серед юнаків 2015 року від спортивного клубу Імператор!
А наш відомий молодий тхеквондист Ігор у складі збірної України вчора відбув на Чемпіонат Європи серед юніорів у Латвії. Бажаємо перемоги!
Бучанські спортсмени не відстають!
Клуб кікбоксингу «IPPON» візьме участь у відкритому всеукраїнському турніру з кікбоксингу «Поділля», який відбуватиметься 13-15 листопада у місті Хмельницький.