“Народний фронт” ініціює постанову щодо розслідування фактів зловживань в “Укроборонпромі”

На своєму засіданні фракція” Народний фронт” підтримала проект постанови про невідкладне і неупереджене розслідування фактів, які оприлюднені у ЗМІ щодо “Укроборонпрому”.

Про це повідомив керівник фракції Максим Бурбак, спілкуючись з журналістами.

“Щойно відбулось засідання фракції “Народний фронт”. Було підтримано рішення про реєстрацію постанови щодо розслідування фактів зловживань у сфері оборони державним концерном “Укроборонпром” і посадовими особами пов’язаними з ними. Це дуже серйозні факти”, – сказав він.

Проектом постанови, за словами Максима Бурбака, пропонується розширити повноваження вже діючої парламентської Тимчасово слідчої комісії щодо розслідування фактів розкрадання в Міноборони, яка була створена ще у червні 2018 року.  

“Ми вважаємо що ТСК має провести відкрите публічне засідання, куди запросити ГПУ, САП, НАБУ, Міноборони, представників “Укроборонпрому” та інших посадових осіб, пов’язаних з цим розслідуванням. До роботи ТСК слід залучити наших колег з антикорупційного комітету, комітету правоохоронної діяльності та національної безпеки і оборони”, – наголосив Максим Бурбак. 

“ТСК невідкладно повинна проінформувати Верховну Раду щодо з’ясованих фактів. У разі підтвердження фактів, чинні посадові особи повинні понести  жорстке покарання відповідно до кримінального законодавства. В разі непідтвердження цих фактів – суспільство повинно почути правду. Ми не повинні допустити в передвиборчий період,  щоб дані факти стали предметом політичних розборок. Суспільство вимагає неупередженого та найоперативнішого розслідування”, – наголосив Максим Бурбак.  

Керівник фракції “Народний фронт” також закликав голів інших фракцій долучатися до авторства цієї постанови. Він також додав, що розгляд і голосування за цю постанову передбачається цього пленарного тижня.

Прес-служба ПП “Народний фронт”

Bookmark the permalink.

Comments are closed.