На вулиці Бакала у Коцюбинсьому розпочали заміну водопровідної труби

Сьогодні на вулиці Бакала, після складного проектування та тривалої експертизи проекту, розпочали заміну водопровідної труби – від ліцею до церкви. Про це повідомив в.о. селищного голови Сергій Даніш на публічній сторінці у соцмережі.

За його словами, стару азбестову трубу, яка уже давно потребувала оновлення і не відповідала встановленим нормам, міняють на сучасну пластикову. “Зараз на вулиці працює спеціальний бур, за допомогою якого поруч із старою трубою поступово буде встановлюватися нова труба. Після цього до неї будуть перепідключені усі споживачі. Робимо усе, щоб водопостачання не вимикалося і мешканці майже не відчули цього процесу”, – розповів Даніш.

Заміна труби триватиме близько двох місяців. Щойно водопровідну трубу буде замінено, на вулиці Бакала планують покласти новий асфальт.

Нагадаємо, зараз у Коцюбинському триває реконструкція тепломережі від котельні по вул. Доківська до будинку по вул. Пономарьова 6/1. Уже виконано близько 20% робіт. Планують до вересня реконструкцію завершити. Але на цьому роботу не закінчують – хочуть оновити усі тепломережі Коцюбинського.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.